Henmar na 5

27459789_2069369263350332_3207732564544291753_n
Po raz piąty są naszym oficjalnym sponsorem- Centrum Likwidacji Szkód HENMAR S.C czyli nasi serdeczni przyjaciele – Radek Grzebyta i Monika Biront, którzy wspierają nas nie tylko jako sponsor ale działają aktywnie w Stowarzyszeniy i udzielają się podczas przygotowań do imprezy .

Radek, zapalony biegacz, Ultras pełną gębą 😉 jest z Wami prawie na każdym treningu jako „przewodnik stada”.
Monika, dzielna wolontariuszka i najlepszy support pod słońcem, wspiera Was przygotowując smakołyki na metę, pomaga też zawodnikom na punktach żywieniowych.

Prowadzona przez nich firma HENMAR profesjonalnie zajmuje się kompleksowymi naprawami pojazdów, w tym naprawami powypadkowymi. W zakresie ich usług znajdziecie: blacharstwo i lakiernictwo samochodowe, naprawy mechaniczne i elektronikę, naprawę i serwis klimatyzacji, wulkanizację i wymianę opon, diagnostykę komputerową, geometrię kół, montaż czujników parkowania i kamer cofania itp. W ramach napraw firma oferuje nieodpłatny samochód zastępczy. Pracownicy HENMARU mają wieloletnie doświadczenie w procesie likwidacji szkód komunikacyjnych. Firma należy do sieci napraw PZU, współpracuje ze wszystkimi towarzystwami

Więcej informacji o naszym sponsorze znajdziecie na stronie internetowej i FB :
http://henmar-autonaprawa.pl/o-nas/
https://www.facebook.com/henmarsc/

Napisano w News