Optyk Lechna sponsorem Ultra

logo_optyklechna01Po raz kolejny wspiera nas Optyk Lechna – dla przypomnienia kilka ważnych informacji o naszym sponsorze.
Optyk Lechna to firma rodzinna obecna na naszym rynku od 1973r. Warto zaznaczyć, że w latach 70-siątych była to jedyna prywatna firma optyczna w Zielonej Górze.

Pani Monika Lechna, która jest współwłaścicielem firmy, jest z wykształcenia magistrem o specjalności biooptyka oraz mistrzem optyki okularowej, ukończyła też drugi kierunek na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uzyskując tytuł Optometrysty. Pani Monika jest osobą bardzo aktywną, regularnie biega, pływa, jeździ rowerem. To m.in dzięki jej zaangażowaniu oraz aktywności firma Optyk Lechna rozwija się dynamicznie dotrzymując kroku najlepszym salonom optycznym w Europie.

Mottem firmy jest: „ rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, a cuda zajmują nam trochę więcej czasu”.

Salon zapewnia kompleksową obsługę klientów, począwszy od profesjonalnie wyposażonego gabinetu okulistycznego a kończąc na doborze okularów, szkieł czy też soczewek w salonie optycznym oraz ich przygotowaniu w pracowni optycznej.

Optyk Lechna ma w ofercie pełną gamę szkieł okularowych: okulary do komputera, dla dziecka, szkła progresywne, okulary przeciwsłoneczne. Oferuje również soczewki kontaktowe dobierane przez uprawnionego specjalistę. W salonie dostępne są oprawy korekcyjne zarówno znanych światowych renomowanych firm m.in. Chanel, D&G, Bulgari, Prada, Versace, Svarowski oraz mniej rozpoznawalnych kolekcji cieszących się jednak dużym zainteresowaniem. Salon Lechna jest również autoryzowanym punktem sprzedaży okularów Ray-Ban, posiada pełną kolekcję okularów tej marki.

granice

Znaczną część oferty stanowią oczywiście produkty dla osób aktywnych. Jeżeli podczas uprawiania sportu nie chcecie lub nie możecie nosić soczewek kontaktowych, w salonie Lechna znajdą dla Was inne rozwiązania. Dostępne są okularki pływackie z korekcją, gogle narciarskie i okulary rowerowe z wkładkami korekcyjnymi.

Salon Lechna jest partnerem strategicznym firmy Luxottica przedstawiciela marki Oakley, która bardzo dynamicznie rozwija się na rynku optycznym wspierając swoją obecnością najwybitniejszych sportowców na świecie. Strefa Oakley jest specjalnie wydzieloną częścią salonu w której są wyeksponowane okulary tej marki. Oakley to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny i jeden z najpopularniejszych producentów okularów w peletonie, zarówno amatorskim, jak i zawodowym. Wysokie standardy bezpieczeństwa i optyki, wytrzymałość, a także dopasowanie i komfort noszenia to główne powody, dla których okulary Oakleya cieszą się takim powodzeniem wśród zawodowych sportowców, a zwłaszcza wśród kolarzy. Nie można także zapominać o estetyce – produkty legendarnej, kalifornijskiej firmy potrafią być pod tym względem bardzo oryginalne, dzięki czemu zwracają uwagę. Ze względu na popularność Oakleya w gronie zawodowców nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy, które używają okularów amerykańskiej marki – wspomnimy więc tylko, że z firmą tą mocno związany jest sam Michał Kwiatkowski.

Szczegóły znajdziecie tutaj: http://optyklechna.pl/ orazhttps://www.facebook.com/OptykLechna/

Napisano w News