Ultra Żużel

dzik_asf

W dniu 29.02.2020r powinna się odbyć kolejna, VI już edycja Zielonogórskiego Ultramaratonu Nowe Granice, jednak z przyczyn od nas niezależnych (ASF, wycofanie zgód, opinia Powiatowego Lekarza Weterynarii) zorganizowanie imprezy w tym terminie i oryginalnej formie jest niemożliwe, a przeniesienie terminu imprezy na wiosnę czy lato także nic nie gwarantuje. Z tych powodów oraz mając na uwadze Wasze plany sportowe na 2020 rok podjęliśmy 3 decyzje:

1. Odwołujemy zawody w formie w jakiej były planowane, czyli zawody biegowe i duatlonowe na trasie 103km wokół Zielonej Góry.

2. W terminie zawodów tj. 29 lutego 2020 zorganizujemy zawody na terenie Stadionu Żużlowego Falubazu. Jesteśmy w trakcie „dopinania” formalności oraz ustalania regulaminu – zapewniamy, że będzie to niepowtarzalna edycja naszej imprezy, z wieloma ciekawymi konkurencjami dla amatorów biegania i duatlonu, w jakże kultowym miejscu dla miłośników sportu. Więcej informacji na temat nowych zawodów podamy niezwłocznie jak tylko ustalimy wszystkie sprawy formalne.

3. Informujemy, że istnieje możliwość przeniesienia płatności z oryginalnych zawodów na te nowe – szczegóły wkrótce. Niemniej osoby, które chcą całkowicie zrezygnować z zawodów mogą uzyskać zwrot opłaty startowej – w tym celu prosimy o przesłanie maila na adres nowegranice@gmail.com. W tytule KONIECZNIE prosimy wpisać „zwrot opłaty startowej”, a w treści podać, Imię, Nazwisko oraz numer konta.

fot. Radio Zachód, Archiwum.

Napisano w News