Audictus – muzyka dla aktywnych

0002584_Audictus_MINIDO_720x242_logo
Partnerem biegu IV Ultramaraton Zielonogórski – Nowe Granice została marka Audictus. Wywodzący się z Polski producent słuchawek, oferuje funkcjonalne i stylowe modele słuchawek nausznych do codziennego użytku, jak również modele bezprzewodowe z serii Active, zaprojektowane z myślą o sportowcach i osobach aktywnych. Audictus wspiera ludzi z pasją, dla których codzienne przekraczanie Nowych Granic jest celem i siłą napędową życia.

^E43CA97203A08C52F45383D610F458C8AC1E4D0E5D351ADFD5^pimgpsh_fullsize_distr
Producent w swojej działalności stawia na jakość i interakcję z użytkownikami. Produkty takie jak słuchawki Achiever czy też modele dla sportowców Adrenaline i Endorphine – zdążyły już przejść kilkanaście testów eksperckich, w których zdobyły wiele rekomendacji i wyróżnień.

Słuchawki sportowe były również testowane między innymi podczas Festiwalu Biegów w Krynicy, gdzie zaprzyjaźnieni z marką biegacze sprawdzali je pod kątem użyteczności w trakcie górskich biegów.

Audictus współpracuje z licznymi twórcami muzycznymi młodego pokolenia oraz coraz śmielej wkracza na arenę sportu zawodowego i amatorskiego. W zeszłym roku marka była głównym sponsorem cyklu biegów Botaniczna Piątka oraz kilku innych lokalnych imprez biegowych i Nordic Walking.

0002584_Audictus_MINIDO_870x420_active_3
W ramach współpracy, marka Audictus przekazała swoje flagowe modele słuchawek do puli nagród w klasyfikacjach indywidualnych OPEN oraz dla zwycięzców kategorii wiekowych. Dodatkowo szansę na wygranie słuchawek oraz innych gadżetów marki, będą mieli wszyscy uczestnicy, gdyż Audictus przekazał również nagrody na loterię.

Więcej informacji o producencie można znaleźć na stronie: http://audictus.com/

Zachęcamy również do śledzenia Audictus na Facebooku: https://www.facebook.com/Audictus/  i Instagramie: https://www.instagram.com/audictus_pl/

Posted in News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB