Jaworowy Zdrój

jaworowyPo raz czwarty o prawidłową gospodarkę wodną Waszego organizmu zadba nasz niezastąpiony, sprawdzony Partner Jaworowy Zdrój. Już nie raz udowadnialiśmy, że gdy partner jest sprawdzony i godny zaufania to my go nie zmieniamy! Tacy właśnie jesteśmy Zaufaliśmy wodzie Jaworowy Zdrój od samego początku, od naszej pierwszej imprezy i było warto.

Kilka informacji o wodzie tak dla przypomnienia.

Producent wydobywa wodę bezpośrednio ze źródła św. Jadwigi, położonego w ekologicznie czystym rejonie Pogórza Kaczawskiego. Tradycja, związana z cudownymi właściwościami wody czerpanej z tzw. studni św. Jadwigi w Jaworze, sięga czasów średniowiecza. Legenda głosi, że niejaka Jadzia, matka Pobożnego księcia Henia przysnęła w miejscu, w którym wybiło to źródełko W każdym razie woda mineralna Jaworowy Zdrój jest wydobywana w tym miejscu do dziś. Ujęcie to jest historycznie udokumentowanym, izolowanym geologicznie samowypływem – oznacza to, że woda podlega naturalnej filtracji i zawiera wiele cennych dla zdrowia minerałów.

19247883_2064533283833930_4437164205546373309_n

Woda mineralna Jaworowy Zdrój charakteryzuje się niską mineralizacją, dzięki czemu doskonale nadaje się do codziennego spożycia dla dorosłych i dzieci. Swój wyśmienity smak zawdzięcza naturalnemu, średniemu nasyceniu dwutlenkiem węgla.

Woda została trzykrotnie! nagrodzona prestiżowym godłem Superior Taste Award International Taste & Quality Institute (iTQi) i uznana za jedną z najsmaczniejszych wód mineralnych w Europie!
Tylko najlepsze europejskie produkty otrzymują Superior Taste Award!
Jaworowy Zdrój jest wśród najlepszych!!! Najwyższa nota!!! Najlepszy smak!!! A my ponownie Was będziemy nawadniać najlepszą wodą

więcej informacji znajdziecie na stronie i na FB:

https://www.facebook.com/JaworowyZdrojPL/?fref=ts
http://www.jaworowyzdroj.pl/

Posted in News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB