Take a Rest… with Nobel

Nobel_LOGO_FIN (1)

Take a Rest With Nobel po raz kolejny będzie obecny podczas IV ULTRAMARATONu ZIELONOGÓRSKIego – jako uczestnik biegu i jako sponsor.

Zwycięzcy otrzymają vouchery na produkty z naturalnej wełny, które sami będą mogli wybrać na stronie naszego partnera www.nobel-shop.eu

Zalety naturalnej wełny od wielu, wielu lat wykorzystywane są w codziennym życiu przez człowieka. Wełna ma doskonale właściwości termoaktywne- pomaga zatrzymać ciepło, gdy jest zimno i ochłodzić się, gdy jest gorąco. Dzięki temu skóra oddycha pod wełną. Organizm nie wyziębia się ani nie przegrzewa, dzięki czemu może się szybko zregenerować a regeneracja nie jest przerywana żadnym dyskomfortem lub nieodpowiednią temperaturą.

Odpowiednia regeneracja jest szczególnie ważna dla osób aktywnych oraz sportowców. Optymalny odpoczynek po wysiłku jest niezbędny, aby organizm odzyskał siły i na nowo był przygotowany do treningu.

19959106_2066477996972792_1610650263567471211_n

Więcej szczegółów można uzyskać na stronie www.nobel-wool.eu . Take a rest with Nobel – wypoczywaj i regeneruj się otoczony produktami z naturalnej wełny.

Posted in News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB