Toyota Zielona Góra z nami!

toyota_zg_logo
Do grona sponsorów dołączyła też firma „J. P. J. Auto” Sp. z o.o. Autoryzowana Stacja Dilerska Toyoty w Zielonej Górze. Od wielu lat stacja zajmuje czołowe miejsce woj. lubuskim w ilości sprzedanych samochodów.

Toyota Zielona Góra w II Ultramaratonie Zielonogórskim „Nowe Granice” zapewnia swoje auta do wyznaczenia trasy biegów oraz treningów. Udostępnia swoje Toyoty w trakcie biegu, na trasie biegu i na mecie. Jest także fundatorem 2 nagród w postaci użyczenia samochodu TOYOTA na weekend dla najlepszego zawodnika i zawodniczki.

Historia firmy rozpoczęła się w roku 2000, kiedy to TOYOTA MOTOR POLAND autoryzowała obiekty serwisu i sprzedaży na ul. Jana z Kolna w Zielonej Górze. Od wiosny 2009r. Toyota Zielona Góra działa w dwóch obiektach Zielonej Górze : Salon i Serwis przy ul. Wrocławskiej 65c oraz Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych przy ul. Jana z Kolna 3.
Głównym przedmiotem działalności Autoryzowanej Stacji Dilerskiej Toyoty Zielona Góra jest handel detaliczny pojazdami marki Toyota oraz częściami i akcesoriami do tych pojazdów. Stacja prowadzi też sprzedaż aut używanych, prowadzoną pod nazwą „Pewne Auto”. W ramach podpisanych umów z zakładami ubezpieczeń stacja świadczy usługi w zakresie ubezpieczenia samochodów, jak również prowadzi pełny zakres napraw samochodów powypadkowych wszystkich marek, nie tylko Toyoty.

Napisano w News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB