Wyniki


Wyniki V edycji (2019)

W kategorii open bieg kobiet wygrała Małgorzata Pazda-Pozorska z czasem 9:29. W kategorii open bieg mężczyzn wygrał Jakub Śleziak z czasem 8:49.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Agnieszka Woch z czasem 6:13. W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Marcin Dziub z czasem 5:02.
Pełne wyniki tutaj

Małe ultra (56 km): w kategorii open kobiet wygrała Marlena Nowacka z czasem 4:51, a w kategorii mężczyzn wygrał Wojtek Zagubień z czasem 4:34.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 4-osobowych wygrała sztafeta Myjnie WIKON Nowa Sól 6:19.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Rant Team 4 z czasem 4:40.
Pełne wyniki tutaj


Wyniki IV edycji (2018)

W kategorii open bieg kobiet wygrała Monika Biegasiewicz z czasem 9:18. W kategorii open bieg mężczyzn wygrał Jakub Śleziak z czasem 8:41.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Agnieszka Woch z czasem 7:05. W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Marcin Dziub z czasem 5:25.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 2-osobowych wygrała sztafeta Team 4 z czasem 7:50.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 4-osobowych wygrała sztafeta Myjnie WIKON Nowa Sól 6:20.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Rant Team II z czasem 4:50.
Pełne wyniki tutaj


Wyniki III edycji (2017):

W kategorii open bieg kobiet wygrała Monika Biegasiewicz z czasem 9:25.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii open bieg mężczyzn wygrał Krzysztof Jeżewski z czasem 9:04.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Kataryzna Michalewska z czasem 9:15.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Marcin Dziub z czasem 5:53.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 2-osobowych wygrała sztafeta Tumko Team Runners z czasem 8:11.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 4-osobowych wygrała sztafeta KB Harcownik Jelcz-Laskowice z czasem 6:49.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Sogest I z czasem 5:11.
Pełne wyniki tutaj

 Wyniki II edycji (2016):

W kategorii open kobiet wygrała Monika Biegasiewicz z czasem 9:51.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii open mężczyzn wygrał Przemysław Prętki z czasem 8:36.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 2-osobowych wygrała sztafeta Tandem Kalinowe Pola Golf z czasem 9:22.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 4-osobowych wygrała sztafeta Witkom Telefony Komórkowe z czasem 6:50.
Pełne wyniki tutaj

Wyniki I edycji (2015):

W kategorii open kobiet wygrała Marzenna Perz z czasem 14:01.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii open mężczyzn wygrał Marcin Pawłowski z czasem 8:34.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 2-osobowych wygrała sztafeta Drużyna AA z czasem 9:17.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 4-osobowych wygrała sztafeta ROCKWOOL 2 z czasem 7:45.
Pełne wyniki tutaj

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB