Wyniki

Wyniki VIII edycji (2022)

103 km: w kategorii kobiet zwyciężyła Monika Biegasiewcz z czasem 9h43, a wśród mężczyzn zwyciężył Bartosz Fudali z czasem 8h25. Wśród sztafet najszybsza była sztafeta „4 of us” z czasem 8h29.

W kategorii duatlon solo wygrał Andrzej Szczepański z czasem 4h47. W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Yolobike Sypniewski Marba MTB z czasem 4h29.

56 km: wśród kobiet najszybsza była Daria Marciniak z czasem 4h29, a wśród mężczyzn – Łukasz Wróbel czasem 4h00.

23 km: w kategorii kobiet wygrała Justyna Bukiel z czasem 1h47, a w kategorii mężczyzn wygrał Zbigniew Kostrzembski z czasem 1h35.
Pełne wyniki tutaj

Wyniki VII edycji (2021)

103 km: w kategorii kobiet zwyciężyła Iwona Ficner z czasem 13h03, a wśród mężczyzn zwyciężył Dominik Komendancki z czasem 9h25.

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Agnieszka Woch z czasem 6h14. W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Janusz Put z czasem 4h51. W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Seven Perceptus Team z czasem 4h42.

56 km: wśród kobiet najszybsza była Daria Marciniak z czasem 4h46, a wśród mężczyzn – Abdellatif Boulkhalf z czasem 4h14.

23 km: w kategorii kobiet wygrała Justyna Bukiel z czasem 1h54, a w kategorii mężczyzn wygrał Christian Tezoni z czasem 1h36.
Pełne wyniki tutaj

Wyniki VI „ASF” edycji (2020)

Z powodu zamknięcia lasów w 2020 roku nie było biegu na tradycyjnej trasie. Odbył się bieg „6/9”: po 900-metrowej pętli dookoła stadionu żużlowego w Zielonej Górze w czasie 6 godzin. Zawody polegały na pokonaniu jak największej liczby okrążeń.

W kategorii sztafet wygrała sztafeta KGHM ZG RUN pokonując 103 pętle, co daje dystans 92,70 km. W biegu indywidualnym wygrał Bartosz Fudali – 82 pętle, czyli 73,80 km
Pełne wyniki tutaj

Wyniki V edycji (2019)

103 km: wśród mężczyzn najszybszy był Jakub Śleziak z czasem 8h49, a wśród kobiet – Małgorzata Pazda-Pozorska z czasem 9h29.

Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Agnieszka Woch z czasem 6:13. W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Marcin Dziub z czasem 5:02.
Pełne wyniki tutaj

Małe ultra (56 km): w kategorii open kobiet wygrała Marlena Nowacka z czasem 4:51, a w kategorii mężczyzn wygrał Wojtek Zagubień z czasem 4:34.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 4-osobowych wygrała sztafeta Myjnie WIKON Nowa Sól 6:19.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Rant Team 4 z czasem 4:40.
Pełne wyniki tutaj


Wyniki IV edycji (2018)

W kategorii open bieg kobiet wygrała Monika Biegasiewicz z czasem 9:18. W kategorii open bieg mężczyzn wygrał Jakub Śleziak z czasem 8:41.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Agnieszka Woch z czasem 7:05. W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Marcin Dziub z czasem 5:25.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 2-osobowych wygrała sztafeta Team 4 z czasem 7:50.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 4-osobowych wygrała sztafeta Myjnie WIKON Nowa Sól 6:20.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Rant Team II z czasem 4:50.
Pełne wyniki tutaj


Wyniki III edycji (2017):

W kategorii open bieg kobiet wygrała Monika Biegasiewicz z czasem 9:25.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii open bieg mężczyzn wygrał Krzysztof Jeżewski z czasem 9:04.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo kobiet wygrała Kataryzna Michalewska z czasem 9:15.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii duatlon solo mężczyzn wygrał Marcin Dziub z czasem 5:53.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 2-osobowych wygrała sztafeta Tumko Team Runners z czasem 8:11.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet biegowych 4-osobowych wygrała sztafeta KB Harcownik Jelcz-Laskowice z czasem 6:49.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet duatlonowych wygrała sztafeta Sogest I z czasem 5:11.
Pełne wyniki tutaj

 Wyniki II edycji (2016):

W kategorii open kobiet wygrała Monika Biegasiewicz z czasem 9:51.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii open mężczyzn wygrał Przemysław Prętki z czasem 8:36.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 2-osobowych wygrała sztafeta Tandem Kalinowe Pola Golf z czasem 9:22.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 4-osobowych wygrała sztafeta Witkom Telefony Komórkowe z czasem 6:50.
Pełne wyniki tutaj

Wyniki I edycji (2015):

W kategorii open kobiet wygrała Marzenna Perz z czasem 14:01.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii open mężczyzn wygrał Marcin Pawłowski z czasem 8:34.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 2-osobowych wygrała sztafeta Drużyna AA z czasem 9:17.
Pełne wyniki tutaj

W kategorii sztafet 4-osobowych wygrała sztafeta ROCKWOOL 2 z czasem 7:45.
Pełne wyniki tutaj