GaMP dołącza do Ultrasów

GAMP_logo_alternatywne_RGB
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że naszym partnerem i sponsorem po raz pierwszy została zielonogórska firma GaMP​.

GaMP to spółka, która prężnie działa od ponad 20 lat rynku IT. Tworzy ją grupą osób współpracujących ze sobą od wielu lat, których wyróżnia to, że naprawdę lubią to co robią. Zatrudnieni w GaMPie inżynierowie i specjaliści IT nie są tylko informatykami – są przede wszystkim fachowcami w branży, dzięki czemu mogą w pełni zrozumieć wszystkie mechanizmy i procesy biznesowe zachodzące w ich otoczeniu.

gamp1

GaMP Sp. z o.o. jest integratorem specjalizującym się we wdrażaniu innowacyjnych systemów komputerowych dla kluczowych sektorów gospodarki takich jak: telekomunikacja, instytucje administracji publicznej, duże przedsiębiorstwa oraz sektor małych i średnich firm. Do jej głównych obszarów działalności należą: wdrożenia, strategia i zarządzanie IT, outourcing IT, instalacje, tworzenie aplikacji dedykowanych, Data Center, doradztwo oraz bezpieczeństwo IT. Bogata oferta GaMP zawiera systemy klasy WMS, SCM, EPM, B2B, systemy wsparcia sprzedaży, aplikacje Business Intelligence, bezpieczeństwo i ochronę danych. Spółka projektuje, wdraża, instaluje systemy, tworzy dedykowane oprogramowanie, prowadzi zaawansowane szkolenia i warsztaty (WIL).

GaMP to również firma, która od wielu lat wspiera rozwój sportu w naszym regionie, a od teraz również Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice.

Szczegółowe informacje o firmie znajdziecie na stronie: http://www.gamp.pl/

Witamy na pokładzie 🙂

Posted in News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB