Grupa Gezet znów z nami

jeep
Tym razem również podczas przygotowań do imprezy i w trakcie trwania biegu pomagać nam będzie Grupa Gezet. Samochody terenowe umożliwią nam sprawne i szybkie oznakowanie i sprawdzenie całej trasy.

Gezet współpracował z nami zarówno przy organizacji I edycji Rollercoastera jak i przy III ADB Ultramaratonie Nowe Granice, ma więc już doświadczenie w tym zakresie i potrafi profesjonalnie dobrać modele do poszczególnych zadań jakie mamy do zrealizowania przy organizacji biegu. Auta, z których korzystamy są niezawodne i godne polecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Gezet jest ponownie naszym oficjalnym partnerem motoryzacyjnym.
Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. Sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze.
W ofercie firmy znajdziecie kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych, takich marek jak Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda.

Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sponsora.

http://www.gezet.pl/

Posted in News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB