I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów na dystansie ultra

Każdy biegacz spotkał się kiedyś z fizjoterapeutą. Opiekują się nami przy kontuzjach, po zawodach, ale też uczą nas, jak dbać o ciało, aby uchronić się przed kontuzjami. Fizjoterapeuci mają szeroką wiedzę, zdobytą nie tylko podczas studiów czy praktyki, ale także podczas osobistego uprawiania sportu.

Czasem spotykają się, żeby porywalizować.

Jest nam niezmiernie miło, że I Mistrzostwa Polski Fizjoterapeutów na dystansie ultra postanowili zorganizować właśnie u nas! Prezes Krajowej Izby Fizjoterapeutów, dr Tomasz Dybek, objął zawody swoim honorowym patronatem.

25 marca br. o godzinie 11 z punktu w Nowym Kisielinie (Zielona Góra) wyruszą na 48-kilometrową trasę wraz z innymi uczestnikami biegów rozgrywanych w ramach IX Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice. Mistrzostwa mają również na celu promowanie zdrowego stylu życia wśród fizjoterapeutów.

Zatem jeśli jesteś fizjoterapeut.k.ą i figurujesz już na naszej liście startowej – przyślij do nas maila, a odznaczymy Cię w kategorii „Fizjoterapeuci”. Jeśli dopiero masz zamiar się zapisać – pamiętaj, aby kliknąć tę rubrykę i być sklasyfikowanym.

Napisano w News