Mio sponsorem nagród

Do grona partnerów III ADB Ultramaratonu Zielonogórskiego dołączyła marka Mio, producent nawigacji rowerowych Cyclo, nawigacji samochodowych Spirit, wideorejestratorów MiVue i systemów dla inteligentnego domu MioSMART.
??????????
Inżynierowie Mio swoje doświadczenia w tworzeniu elektroniki, zwłaszcza tej wspierającej nas w podróży, postanowili wykorzystać także do stworzenia urządzeń dedykowanych rowerzystom – w ten sposób powstała seria produktów Cyclo, która zadebiutowała w roku 2012 podczas targów ISPO w Monachium.
Dla uczestników, którzy zajmą I miejsce w kategorii duathlon solo (mężczyzna/kobieta) Mio ufundowało zaawansowane, kompaktowe liczniki Cyclo 105, opracowane z myślą o miłośnikach sportów rowerowych, którzy lubią monitorować dane dotyczące własnej wydolności i zdrowia. Cyclo 105 zostało wyposażone w funkcję osobistego partnera treningowego, dzięki której możesz stawiać przed sobą wyzwania i poprawiać swoją wydajność. Urządzenie rejestruje czas, prędkość, odległość, wysokość, zużycie kalorii i pokonywane trasy dzięki wbudowanemu modułowi GPS.
mio_komp
Cyclo 105 posiada wbudowany moduł GPS, ale co równie ważne komputerek kompatybilny jest z urządzeniami działającymi w systemie ANT+. Czujnik ANT+ umożliwia łatwe łączenie z pulsometrem, czujnikiem prędkości obrotowej kół oraz tempa.
Dzięki temu Cyclo 105 można sparować z miernikami mocy, mierzącymi tętno i kadencję. Urządzenie wyposażono w ekran z powłoką antyodblaskową o przekątnej 1,8 cala, menu o prostej strukturze i pulpit z możliwością dostosowania do potrzeb użytkownika, prezentujący dane wybrane przez rowerzystę. Niewielkie gabaryty wytrzymałej i wodoodpornej obudowy (IPX7) sprawiają, że z komputera można korzystać w każdych warunkach pogodowych. Dzięki długiemu czasowi pracy akumulatora, wynoszącemu do 18 godzin, można pokonywać dłuższe dystanse bez martwienia się o konieczność jego ponownego naładowania.


Model 105 jest jednym urządzeń składających się na rodzinę Cyclo. Znajdujące się w portfolio producenta liczniki obejmują produkty dopasowane do różnych potrzeb, będące najlepszym partnerem w codziennych treningach i nie tylko.
Aby dowiedzieć się więcej zajrzyj na stronę producenta:
https://eu.mio.com/pl_pl/
Lub na oficjalne profile na FB:
https://www.facebook.com/MioPolska/
https://www.facebook.com/MioSportPolska/

Posted in News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®

103km: ITRA 3 points for UTMB
56km: ITRA 2 points for UTMB