Partnerzy, sponsorzy i przyjaciele biegu

Do startu pozostały już tylko dwa tygodnie. Czas najwyższy żeby przedstawić Wam firmy i instytucje, bez których nasza impreza nie mogłaby się odbyć.

Urząd Miasta Zielona Góra i Klub żużlowy Falubaz

Na początek chcemy przypomnieć, że gdyby nie wsparcie ze strony Urzędu Miasta i Klubu Żużlowego „Falubaz” nie moglibyśmy NIC zrobić. Zaraz po ogłoszeniu zakazu wstępu do lasu i cofnięciu uzyskanych wcześniej zezwoleń na organizację ultramaratonu na naszej trasie, zielone światło dla organizacji zawodów w nowym miejscu i nowej formule dostaliśmy niemal natychmiast, a władze klubu otworzyły przed nami bramy stadionu. Miasto udzieliło nam również wsparcia finansowego. Po raz kolejny składamy na ich ręce wielkie podziękowania!
https://www.facebook.com/MiastoZG/
https://www.facebook.com/FalubazZielonaGora/

Miasto Zielona Góra

Jefferson’s Catering

Uczestnicy I – IV edycji Nowych Granic z pewnością doskonale pamiętają smak przepysznych zup serwowanych na naszych punktach oraz ciepłego posiłku czekającego na mecie. O Wasze podniebienia tym razem ponownie zatroszczy się nasz sprawdzony partner Jefferson’s Catering, który zaserwuje Wam posiłek regeneracyjny.
Mieszkańcom Zielonej Góry i okolic nie trzeba przedstawiać Jefferson’a. To firma świadcząca kompleksową obsługę cateringową i organizacyjną największych imprez w mieście (m. in Sylwester w CRS, Bal Mistrzów Sportu). Podczas wielu lat solidnej pracy Jefferson’s zapewnił sobie opinię sprawdzonej marki i stał się rozpoznawalny na rynku. Na co dzień nasz partner zajmuje się organizacją studniówek, imprez firmowych i okolicznościowych, zarówno w swojej Restauracji Olchowy Gościniec w Ochli jak i organizowanych w innych miejscach, także w plenerze.
Ludzie Jeffersona pracują w pełnym oddaniu bez względu na warunki, zawsze mają wszystko idealnie zapięte na ostatni guzik i ze smakiem doprawione.
Mamy więc pewność, że tak samo jak w przypadku wspomnianych wyżej edycji Ultramaratonu, dostarczymy Wam nie tylko biegowych endorfin, ale również pozytywnych wrażeń od strony kulinarnej :).

Cieszymy się, że mamy takich solidnych partnerów i zapraszamy do Restauracji Olchowy Gościniec na przepyszny posiłek.

Jefferson's Catering

Sklep dla biegaczy Runplanet

Są z nami od zawsze, nie mogło zabraknąć ich i teraz! Nasi przyjaciele, partnerzy, sponsorzy – właściciele Sklepu dla biegaczy Runplanet, Małgosia i Łukasz Szymańczyk, po raz kolejny wspierają nas przekazując nagrody dla naszych zwycięzców.
Współpracują z nami zarówno przy organizacji Ultramaratonu jak i Rollercoastera. Pomagają nam, wspierają, doradzają, angażują się osobiście prowadząc jeden z punktów na trasie Nowych Granic. Prowadzony przez nich Sklep Runplanet oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów oraz fachowe doradztwo.
Wszystkich, którzy szykują się do nadchodzącego sezonu startowego zapraszamy na zakupy do sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze przy ul. Lisowskiego 9 oraz na http://runplanet.pl/ Znajdziecie w nim szeroką ofertę obuwia, odzieży i akcesoriów do biegania, a ponadto możecie mieć pewność profesjonalnej obsługi. Przy doborze obuwia wykonywana jest dynamiczna wideoanaliza kroku biegowego przez co możecie mieć pewność, że dobrane buty będą Was wspierać w biegu. Asortyment sklepu powiększa się pod kątem biegów długodystansowych i biegów ultra, więc jeśli szukacie sprzętu na nasz bieg, naprawdę warto sprawdzić ofertę naszego partnera.
O nowinkach dowiecie się również na FB – https://www.facebook.com/RunPlanet/

Runplanet

GaMP sp. z o.o.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że naszym partnerem i sponsorem po raz kolejny została zielonogórska firma GaMP​.

GaMP to spółka, która prężnie działa od ponad 20 lat rynku IT. Tworzy ją grupa osób współpracujących ze sobą od wielu lat, których wyróżnia to, że naprawdę lubią to, co robią. Zatrudnieni w GaMPie inżynierowie i specjaliści IT nie są tylko informatykami – są przede wszystkim fachowcami w branży, dzięki czemu mogą w pełni zrozumieć wszystkie mechanizmy i procesy biznesowe zachodzące w ich otoczeniu.

GaMP Sp. z o.o. jest integratorem specjalizującym się we wdrażaniu innowacyjnych systemów komputerowych dla kluczowych sektorów gospodarki takich jak: telekomunikacja, instytucje administracji publicznej, duże przedsiębiorstwa oraz sektor małych i średnich firm. Do jej głównych obszarów działalności należą: wdrożenia, strategia i zarządzanie IT, outourcing IT, instalacje, tworzenie aplikacji dedykowanych, Data Center, doradztwo oraz bezpieczeństwo IT. Bogata oferta GaMP zawiera systemy klasy WMS, SCM, EPM, B2B, systemy wsparcia sprzedaży, aplikacje Business Intelligence, bezpieczeństwo i ochronę danych. Spółka projektuje, wdraża, instaluje systemy, tworzy dedykowane oprogramowanie, prowadzi zaawansowane szkolenia i warsztaty (WIL).

GaMP to również firma, która od wielu lat wspiera rozwój sportu w naszym regionie.

Szczegółowe informacje o firmie znajdziecie na stronie: http://www.gamp.pl/

https://www.facebook.com/gampzg/
GaMP

RehaGym Centrum Rehabilitacji i Treningu

W gronie naszych partnerów ponownie jest RehaGym – Centrum Rehabilitacji i Treningu. Michał i Wojtek to doświadczeni fizjoterapeuci, od lat współpracujący ze sportowcami zawodowcami jak i amatorami. RehaGym oferuje terapię manualną, masaże, kinezyterapię oraz dostęp do sali treningowej. Spotkacie ich przed startem i po dotarciu do mety. Chętnie podzielą się wiedzą, profesjonalizmem i dadzą ukojenie zmęczonym po biegu mięśniom.

Reha-Gym
https://www.facebook.com/RehaGymZG/

https://rehagym.business.site/

ZPB Kaczmarek Budownictwo

To czołowy producent kostki brukowej, przemysłowych elementów betonowych oraz ogrodzeń w Polsce, z nami od pierwszej edycji.

Przez pięć poprzednich edycji częstowali naszych zawodników biorących udział w Ultramaratonie tym, czym „chata bogata”. W ich punkcie odżywczym otrzymywaliście nie tylko ciepłe napoje i coś do jedzenia, ale także gorące wsparcie na ostatnie kilometry zawodów.

W tym roku, w związku z tym, że nie spotkamy się na punkcie pod „Kaczmarkiem” właściciele firmy postanowili ufundować nagrody dla zwycięzców naszej imprezy. Będą to bony podarunkowe, które będzie można zrealizować w sklepie dla biegaczy RunPlanet.

ZPB Kaczmarek oferuje szeroki zakres usług wykonawczych i niezbędną pomoc projektantów. Nowoczesne technologie, szeroki asortyment produktów, pomoc projektantów, profesjonalna obsługa to klucz do zaspokojenia najbardziej wymagających klientów.

Wszelkie informacje na www.zpbkaczmarek.pl

ZBP Kaczmarek

Nasz stały sprawdzony partner motoryzacyjny – Grupa Gezet – po raz kolejny pomagać nam będzie podczas przygotowań do imprezy i w trakcie trwania biegu. Tym razem, wyjątkowo to nie samochody terenowe, a dostawcze udostępniane nam przez Gezet umożliwią nam sprawne i szybkie przewiezienie całego sprzętu na stadion żużlowy.
Gezet współpracował z nami zarówno przy organizacji wszystkich dotychczasowych edycji Rollercoastera jak i przy poprzednich Ultramaratonach Nowe Granice, ma więc już doświadczenie w tym zakresie i potrafi profesjonalnie dobrać modele do poszczególnych zadań jakie mamy do zrealizowania przy organizacji biegu. Auta, z których korzystamy są niezawodne i godne polecenia.
Grupa Gezet jest największym autoryzowanym dealerem samochodów w województwie lubuskim i jedną z największych grup dealerskich w Polsce.
Sieć sprzedaży stanowi obecnie siedemnaście nowoczesnych salonów zlokalizowanych w Gorzowie Wielkopolskim, Szczecinie oraz Zielonej Górze.
W ofercie firmy znajdziecie kilkadziesiąt modeli samochodów nowych i używanych, takich marek jak Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Hyundai, Jeep, Kia, Mitsubishi oraz Suzuki, a także motocykle i skutery marki Honda.
Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą naszego sponsora.

https://www.facebook.com/GrupaGezet/?fref=ts

https://www.fca-gezet.pl/dealer/jeep

http://www.gezet.pl

Napisano w News