Optyk Lechna sponsorem Ultra

logo_optyklechna01Nowym partnerem naszej imprezy jest Optyk Lechna – firma rodzinna obecna na naszym rynku od 1973r. Warto zaznaczyć, że w latach 70-siątych była to jedyna prywatna firma optyczna w Zielonej Górze.

Pani Monika Lechna, która jest współwłaścicielem firmy, jest z wykształcenia magistrem o specjalności biooptyka oraz mistrzem optyki okularowej, ukończyła też drugi kierunek na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu uzyskując tytuł Optometrysty. Pani Monika jest osobą bardzo aktywną, regularnie biega, pływa, jeździ rowerem. To m.in dzięki jej zaangażowaniu oraz aktywności firma Optyk Lechna rozwija się dynamicznie dotrzymując kroku najlepszym salonom optycznym w Europie.

Mottem firmy jest: „ rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, a cuda zajmują nam trochę więcej czasu”.

Salon zapewnia kompleksową obsługę klientów, począwszy od profesjonalnie wyposażonego gabinetu okulistycznego a kończąc na doborze okularów, szkieł czy też soczewek w salonie optycznym oraz ich przygotowaniu w pracowni optycznej.

Optyk Lechna ma w ofercie pełną gamę szkieł okularowych: okulary do komputera, dla dziecka, szkła progresywne, okulary przeciwsłoneczne. Oferuje również soczewki kontaktowe dobierane przez uprawnionego specjalistę. W salonie dostępne są oprawy korekcyjne zarówno znanych światowych renomowanych firm m.in. Chanel, D&G, Bulgari, Prada, Versace, Svarowski oraz mniej rozpoznawalnych kolekcji cieszących się jednak dużym zainteresowaniem. Salon Lechna jest również autoryzowanym punktem sprzedaży okularów Ray-Ban, posiada pełną kolekcję okularów tej marki.

granice

Znaczną część oferty stanowią oczywiście produkty dla osób aktywnych. Jeżeli podczas uprawiania sportu nie chcecie lub nie możecie nosić soczewek kontaktowych, w salonie Lechna znajdą dla Was inne rozwiązania. Dostępne są okularki pływackie z korekcją, gogle narciarskie i okulary rowerowe z wkładkami korekcyjnymi.

Salon Lechna jest partnerem strategicznym firmy Luxottica przedstawiciela marki Oakley, która bardzo dynamicznie rozwija się na rynku optycznym wspierając swoją obecnością najwybitniejszych sportowców na świecie. Strefa Oakley jest specjalnie wydzieloną częścią salonu w której są wyeksponowane okulary tej marki. Oakley to bez wątpienia najbardziej rozpoznawalny i jeden z najpopularniejszych producentów okularów w peletonie, zarówno amatorskim, jak i zawodowym. Wysokie standardy bezpieczeństwa i optyki, wytrzymałość, a także dopasowanie i komfort noszenia to główne powody, dla których okulary Oakleya cieszą się takim powodzeniem wśród zawodowych sportowców, a zwłaszcza wśród kolarzy. Nie można także zapominać o estetyce – produkty legendarnej, kalifornijskiej firmy potrafią być pod tym względem bardzo oryginalne, dzięki czemu zwracają uwagę. Ze względu na popularność Oakleya w gronie zawodowców nie sposób wymienić wszystkie gwiazdy, które używają okularów amerykańskiej marki – wspomnimy więc tylko, że z firmą tą mocno związany jest sam Michał Kwiatkowski.
Takie właśnie fantastyczne okulary będą nagrodą dla zwycięzców Ultramaratonu. Warto o nie powalczyć.

Szczegóły znajdziecie tutaj: http://optyklechna.pl/ orazhttps://www.facebook.com/OptykLechna/

Napisano w News

GaMP dołącza do Ultrasów

GAMP_logo_alternatywne_RGB
Niezmiernie miło jest nam poinformować, że naszym partnerem i sponsorem po raz pierwszy została zielonogórska firma GaMP​.

GaMP to spółka, która prężnie działa od ponad 20 lat rynku IT. Tworzy ją grupą osób współpracujących ze sobą od wielu lat, których wyróżnia to, że naprawdę lubią to co robią. Zatrudnieni w GaMPie inżynierowie i specjaliści IT nie są tylko informatykami – są przede wszystkim fachowcami w branży, dzięki czemu mogą w pełni zrozumieć wszystkie mechanizmy i procesy biznesowe zachodzące w ich otoczeniu.

gamp1

GaMP Sp. z o.o. jest integratorem specjalizującym się we wdrażaniu innowacyjnych systemów komputerowych dla kluczowych sektorów gospodarki takich jak: telekomunikacja, instytucje administracji publicznej, duże przedsiębiorstwa oraz sektor małych i średnich firm. Do jej głównych obszarów działalności należą: wdrożenia, strategia i zarządzanie IT, outourcing IT, instalacje, tworzenie aplikacji dedykowanych, Data Center, doradztwo oraz bezpieczeństwo IT. Bogata oferta GaMP zawiera systemy klasy WMS, SCM, EPM, B2B, systemy wsparcia sprzedaży, aplikacje Business Intelligence, bezpieczeństwo i ochronę danych. Spółka projektuje, wdraża, instaluje systemy, tworzy dedykowane oprogramowanie, prowadzi zaawansowane szkolenia i warsztaty (WIL).

GaMP to również firma, która od wielu lat wspiera rozwój sportu w naszym regionie, a od teraz również Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice.

Szczegółowe informacje o firmie znajdziecie na stronie: http://www.gamp.pl/

Witamy na pokładzie :)

Napisano w News

Masterchem ponownie z nami

masterchem
Drugi rok z rzędu naszym partnerem została firma Masterchem.
Masterchem jest firmą rodzinną, działa na rynku od ponad 25 lat, zajmuje się produkcją opakowań i preform PET.
Jest jednym z czołowych polskich producentów opakowań PET do chemii gospodarczej, kosmetyków, artykułów spożywczych oraz wyrobów farmaceutycznych i suplementów diety.

W Masterchem stosowane są najnowsze technologie i rozwiązania informatyczne, dzięki temu oferowane przez nich wyroby są najwyższej jakości. Sukcesem firmy jest to, że praca nad jej rozwojem i doskonaleniem w zarządzaniu jest dla właścicieli przyjemnością i pasją, co przedkłada się na to, że mogę pretendować do miana lidera sektora producentów opakowań PET.

W ofercie Masterchemu jest ponad 600 rodzajów produktów. Jakość wyrobów potwierdzona jest szeregiem otrzymanych wyróżnień oraz nagród, m.in. Orły Tygodnika WPROST oraz Diamenty Miesięcznika FORBES
Więcej informacji znajdziecie na stronie: www.mch.com.pl oraz https://www.facebook.com/Masterchem.PET/

Masterchem to jednak nie tylko produkcja, Praca jest dla Właścicieli oraz pracowników firmy motorem do aktywnego spędzania czasu wolnego. W gronie pracowników firmy nie brakuje osób aktywnych fizycznie.
Masterchem może się poszczycić własnymi drużynami w kilku dyscyplinach., m.in. MCH Bike Team i MCH Runs Team. Informacje o ich sukcesach sportowych można znaleźć tutaj: https://www.facebook.com/mchsport/

Podczas IV edycji Ultramaratonu Masterchem będzie widoczny m.in. na drugim punkcie zmian duatlonu.

Napisano w News

But na głowie

Czas podsumować wybór buffa. Większość z Was wskazała na wzór „But”, a my popracowaliśmy nad nim jeszcze troszeczkę i oto jest – oficjalny buff IV edycji. Mamy nadzieję, że przypadnie Wam do gustu tak jak poprzednie – często widzimy nasze buffy na Waszych głowach na treningach i innych zawodach :)
23718317_2057322524500634_1811587587_n

Napisano w News

ADB sponsorem strategicznym

adb_banner_www_logo

Miło nam poinformować, że firma ADB została kolejny rok z rzędu sponsorem Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaufanie.

ADB  to firma, która od ponad 20 lat projektuje, rozwija i dostarcza produkty dla interaktywnej telewizji cyfrowej i sieci szerokopasmowych. Klientami ADB są najwięksi na świecie dystrybutorzy i operatorzy płatnej telewizji m.in. A1 Telekom Austria, Cyfrowy Polsat, nc+, Telecom Italia czy Vodafone+.

ADB to nie tylko firma skupiająca wysokiej klasy specjalistów, ale wyjątkowy zespół wspaniałych ludzi i bardzo dobrych przyjaciół, którzy bardzo chętnie spędzają wspólnie czas.

Napisano w News

Zapisy otwarte od 16.10.2017 10:00

11004631_1563815703905693_8237809827537256243_o

Zapisy dla poszczególnych kategorii dostępne pod adresami:

Bieg Indywidualny – Ultra 103km:
super-sport.com.pl/zapisy/1511-iv-ultramaraton-zielonogorski-bieg-indywidualny.html

Bieg Sztafeta 2-osobowa:
super-sport.com.pl/zapisy/1512-iv-ultramaraton-zielonogorski-bieg-tandem.html

Bieg Sztafeta 4-osobowa:
super-sport.com.pl/zapisy/1513-iv-ultramaraton-zielonogorski-bieg-sztafeta.html

Duathon solo:
super-sport.com.pl/zapisy/1514-iv-ultramaraton-zielonogorski-duathlon.html

Duathlon sztafeta 2-osobowa:
super-sport.com.pl/zapisy/1515-iv-ultramaraton-zielonogorski-duathlon-2os.html

Napisano w News

Zapisy od 16.10.2017

nowegranice_2018_zapisy2

Napisano w News

Komunikat Startowy

images

Gotowi na Rollercoaster’a? Jak zawsze mamy dla Was komunikat startowy z najważniejszymi informacjami:
https://drive.google.com/open…

Już w sobotę spotykamy się na II Zielonogórskich Biegach Górskich – Rollercoaster. My jesteśmy zwarci i gotowi, jutro kończymy znaczyć trasę i przygotowujemy biuro zawodów.

Do zobaczenia!

Napisano w News

Sanitas Fizjoterapia

sanitas_biuro

Sanitas Fizjoterapia Emilia Kijok jest kolejnym partnerem Rollercoastera. Wśród osób, które ukonczą bieg wylosujemy szczęśliwca, który otrzyma voucher na profesjonalny masaż sportowy.
Emilia Kijok, założycielka Sanitas Fizjoterapia, jest fizjoterapeutką praktykiem z wieloletnim doświadczeniem w leczeniu urazów sportowych oraz przygotowaniu do startów czynnych zawodników wielu dyscyplin. Sama jest czynną zawodniczką tenisa stołowego przez co bardzo dobrze rozumie nie tylko mechanizmy zachodzące przy długotrwałym wysiłku podczas treningu czy zawodów ale także potrafi dopasować plan terapii/przygotowań do kalendarza startów.

nienazwany- (1)

W Sanitas Fizjoterapia znajdziecie profesjonalnie wyposażony gabinet fizjoterapii oraz dedykowaną salę do ćwiczeń pod okiem Emilii i trenera personalnego.

Warto dodać, że aktualnie Sanitas prowadzi bezpłatne konsultacje fizjoterapeutyczne dla dzieci w wieku 7-12 lat pod kątem wad postawy po wcześniejszej rejestracji.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą gabinetu na stronie:
https://www.facebook.com/sanitasfizjoterapia/

 

Napisano w News

Everest Fitness!

logo_everest_bez_tla1

Partnerem naszego biegu jest ponownie Klub Everest Fitness mieszczący się przy ulicy Wrocławskiej 17 w Zielonej Górze. Klub Fitness wyposażony w siłownię podzieloną na strefę cardio, strefa maszyn półwolnych, strefę ciężarów wolnych, strefę funkcjonalną oraz strefę rozciągania.
Dodatkowo w swojej ofercie posiadają szereg zajęć zorganizowanych typu fitness, jumping frog, jogę, indoor cycling oraz wiele więcej. Dodatkowo – klienci Klubu Everest Fitness do swojej dyspozycji mają saunę – bez żadnych limitów!
Jeżeli nie miałeś jeszcze okazji odwiedzić tego miejsca to teraz jest wyjątkowo okazja – z okazji 4 urodzin Klubu Everest Fitness w dniach 1-9 października wszyscy wchodzą całkowicie ZA DARMO! Więcej szczegółów na stronie www.everest-fitness.pl lub na fanpage’u klubu: www.facebook.com/fitness.everest/

Uwaga: kilka minut przed startem możecie liczyć na profesjonalnie poprowadzoną Everestową rozgrzewkę

Napisano w News

Trasa biegu

Trasa biegu

ITRA 4 points for UTMB

Ultra-Trail du Mont-Blanc®