Masterchem sponsorem Ultra

masterchem

Do grona naszych sponsorów dołączyła spółka MASTERCHEM. To rodzinna firma z 25 letnim doświadczeniem w produkcji opakowań PET o europejskim zasięgu. Produkowane przez nich opakowania trafiają do przemysłu kosmetycznego, spożywczego,farmaceutycznego i chemii gospodarczej. Około 70% produkcji to eksport do takich krajów jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Holandia, Francja, Włochy, Szwecja, Dania i innych. MASTERCHEM posiada nowoczesny park maszynowy, charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, wysokim stopniem automatyzacji procesów produkcji i standardem produkcji. W firmie wdrożone są i znakomicie funkcjonują systemy kontroli jakości ISO 9001, ISO 15593, ISO 15378. Masterchem posiada niezbędne certyfikaty, była wielokrotnie nagradzana.
Szczegółowe informacje o firmie i jej produktach znajdziecie na stronie:
http://www.mch.com.pl/
oraz
https://www.facebook.com/Masterchem.PET/?fref=ts

Napisano w News

chata_biegacza

Za górami, za lasami, od naszej Zielonej Góry oddalona, stoi sobie chatka pięknymi górami otoczona. Prowadzą ją przyjaźni biegaczom gospodarze, atmosferę domową wprowadzając. A i sami są biegaczami.
I tak oto letniego wieczoru stali się naszymi przyjaciółmi i jako partnerzy III ADB Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice udział biorą :)

www.chatak34.pl

Napisano w News

ADB sponsorem tytularnym!!!

adb_banner_no_logo

‘Zaprogramuj się’ na Ultramaraton z ADB
Podejmij wyzwanie wspólnie z pionierem technologii!

Miło nam poinformować, że firma ADB została sponsorem tytularnym III edycji Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice.

ADB  to firma, która od ponad 20 lat projektuje, rozwija i dostarcza produkty dla interaktywnej telewizji cyfrowej i sieci szerokopasmowych. Klientami ADB są najwięksi na świecie dystrybutorzy i operatorzy płatnej telewizji m.in. A1 Telekom Austria, Cyfrowy Polsat, nc+, Telecom Italia czy Vodafone+.

ADB to nie tylko firma skupiająca wysokiej klasy specjalistów, ale wyjątkowy zespół wspaniałych ludzi i bardzo dobrych przyjaciół, którzy bardzo chętnie spędzają wspólnie czas.

Dołącz do nas 25 lutego 2017, sprawdź swoją siłę i charakter w III ADB Ultramaratonie Zielonogórskim Nowe Granice!

Napisano w News

Zapisy otwarte!

11004631_1563815703905693_8237809827537256243_o

http://super-sport.com.pl/zapisy/963-iii-ultramaraton-zielonogorski.html

Napisano w News

Zapisy na Ultra ruszają w poniedziałek

logonowefb

Uwaga uwaga!

Zapisy na III Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice otwieramy w poniedziałek 10.10.2016 w samo południe o godzinie 12:00.
Ważne!!!
W tym roku oprócz biegaczy indywidualnych i sztafet 2/4 osobowych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach także duatlonowców (rower + bieg) indywidualnie i w sztafecie 2 osobowej.

Szczegóły w regulaminie.

Napisano w News

Komunikat Startowy

Komunikat startowy ZBG Rollercoaster dostępny jest pod tym adresem.

Napisano w News

RunPlanet

runplanet_logo

Są z nami od zawsze, nie mogło zabraknąć ich i teraz! Sklep dla biegaczy Runplanet po raz kolejny wspiera nasze działania i tym razem ufundował nagrody dla zwycięzców kategorii open na 10 km i 21 km.
Sklep Runplanet oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów oraz fachowe doradztwo.
Tych, którzy szykują się do sezonu jesień -zima zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze przy ul. Lisowskiego 9 oraz na http://runplanet.pl/

Napisano w News

Militarus znów z nami :)

militarus_pl

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych partnerów dołączył, doskonale znany uczestnikom Ultramaratonu Nowe Granice, sklep Militarus, który od sierpnia 2016 funkcjonuje nie tylko w formie sklepu internetowego, ale także jako sklep stacjonarny zlokalizowany w Zielonej Górze przy ul. Licealnej 6.

W ofercie sklepu znajdziecie szeroką gamę odzieży, obuwia taktycznego, noży i multitooli, sprzętu turystycznego oraz wiatrówek. Oferta jest cały czas poszerzana, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Więcej na stronie https://www.militarus.pl/

Militarus zapewni wsparcie transportowe oraz ufunduje, jako nagrody w losowaniu, bony do wykorzystania w sklepie stacjonarnym. Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Napisano w News

ORTOLINE sponsorem ZBG

ortoline

Mamy dla Was ważną informację – naszym partnerem została Klinika ORTOLINE – Centrum Ortopedii i Rehabilitacji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Winnej 24.
Nas biegaczy dręczą od czasu do czasu mniej lub bardziej poważne kontuzje. Dlatego warto wiedzieć gdzie można znaleźć fachową pomoc.
Działalnością ORTOLINE jest świadczenie usług medycznych w zakresie ortopedii, traumatologii, medycyny sportu i rehabilitacji oraz leczenia bólu.
Klinika zajmuje się diagnostyką (w tym USG), terapią czynnikami wzrostu oraz terapią kwasem hialuronowym.
Zespół lekarzy współpracujących z Centrum to wybitni specjaliści zajmujący się wyspecjalizowanymi dziedzinami ortopedii, neurochirurgii i rehabilitacji. Klinika zapewnia profesjonalną opiekę medyczną, lekarską oraz pielęgniarską.
W Centrum ORTOLINE możliwe jest skorzystanie z indywidualnie dobranego zestawu zabiegów rehabilitacyjnych wraz z ćwiczeniami. Kadra kładzie szczególny nacisk na skuteczne rozpoznanie przyczyn powstałego problemu. Każdy pacjent przechodząc trening rehabilitacyjny zdobywa większą świadomość własnego ciała, wzmacnia problematyczne partie mięśni oraz zostaje przeszkolony z zestawów ćwiczeń, które może bezpiecznie wykonywać w domu, utrzymując sprawność fizyczną.

W ORTOLINE można uzyskać wiedzę na temat swoich dolegliwości oraz skuteczną pomoc w ich leczeniu.
Zapraszamy na stronę internetową naszego partnera:
www.klinikaortoline.pl

Napisano w News

GEZET partnerem ZBG

gzet

Do partnerów Rollercoastera dołączyła Grupa Gezet – sieć autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.
W Zielonej Górze Grupa jest obecna od 2009 roku, kiedy uruchomiony został salon marki Mitsubishi oraz Hyundai przy ul. Sulechowskiej. Obecnie Grupa posiada także salony i serwisy samochodowe marki Kia, Fiat, Jeep oraz Alfy Romeo przy ul. Batorego 69a w Zielonej Górze.
Wielu miłośników czterech kółek znajdzie więc w ofercie Gezet coś dla siebie. Od „maluchów” takich jak Picanto czy 500-tka, poprzez piękną Juliettę do prawdziwych „mocarzy” jakim jest np.Grand Cherokee.
Szczegóły na stronie www.gezet.pl

Napisano w News

Trasa biegu

Trasa biegu
Ultra-Trail du Mont-Blanc®