Komunikat Startowy/Race message

Komunikat startowy III ADB Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice dostępny jest pod tym adresem:

KOMUNIKAT STARTOWY / RACE MESSAGE

Napisano w News

Take a Rest

takeArest

Miło nam poinformować, że partnerem III ADB Ultramaratonu Zielonogórskiego oraz sponsorem nagród dla zwycięzców została ponownie firma Kampol – jeden z największych producentów pościeli, odzieży i akcesoriów z naturalnej wełny. Istnieje już ponad 25 lat i szczyci się długoletnią tradycją i doświadczeniem.

Prezes firmy, pan Marek Humiński, jest zapalonym biegaczem od zawsze. Swoim stylem życia zachęca do aktywności i zaraża miłością do sportu. Pasja sportowa oraz długoletnie doświadczenie w branży zaowocowało nową gamą produktów skierowanych do wszystkich aktywnych.

Odpowiednia regeneracja i wartościowy sen są niezbędnymi czynnikami, aby osiągać wyniki w sporcie i regenerować organizm po wysiłku. Stąd nasze hasło: TAKE A REST. Oznacza to: zregeneruj się , wypocznij! Pościele i odzież firmy Kampol wykonane są z 100% naturalnej wełny w runie. Ich ogromną zaletą są termo aktywne właściwości. Podczas snu w pościeli z naturalnej wełny zapewniona jest prawidłowa wentylację ciała. Wełna przepuszcza powietrze, dzięki czemu organizm może oddychać całą powierzchnią ciała. Wełna pozwala też utrzymać stałą temperaturę ciała, co zapobiega przegrzewaniu i częstym przebudzaniom w nocy. A od zawsze wiadomo, że regenerujący sen poprawia sprawność, zarówno fizyczną jak i seksualną. Wyroby odzieżowe z naturalnej wełny to z kolei komfort dla ciała przez cały dzień.

Produkty z naturalnej wełny to propozycja dla wszystkich osób, które szukają wokół siebie naturalności i cenią zdrowie. Z myślą o sportowcach i osobach aktywnych wprowadzono linię produktów tj.: maty do jogi, różnego rodzaju pasy rehabilitacyjne i opaski elastyczne.

Dla wszystkich osób biorących udział w Ultramaratonie firma Kampol oferuje 20% rabatu do wykorzystania na stronie www.nobel-shop.eu . Aby skorzystać z rabatu należy wpisać kod rabatowy BIEG250217 . Kod rabatowy jest aktywny do 28.02.2017.

Napisano w News

Galeria Projektu i Formy

galeria_pf
Lubimy nie tylko otoczenie przyrody i otwartą przestrzeń, ale piękne wnętrza też są w kręgu naszych zainteresowań. Dlatego zaprzyjaźniona firma Galeria Projektu i Formy, gdzie można spełnić swoje marzenie o idealnym wnętrzu, dołącza do grona naszych sponsorów. Ich wkład w III ADB Ultramaraton Nowe Granice zostanie przeznaczony na zespół ratowników medycznych z Sensus Ratownictwo Medyczne, którzy podobnie jak w zeszłym roku będą czuwać nad waszym zdrowiem w trakcie zawodów.
https://www.facebook.com/projektiforma
http://projektiforma.com/

Napisano w News

PK5 Kaczmarek z nami

kaczmarek
Gdy mówimy „Kaczmarek” to nie mamy na myśli jednego z najpopularniejszych w Polsce nazwisk, ale takie szczególne miejsce na mapie Zielonej Góry, skąd wyrusza się w długie wybiegania i gdzie nasz wieloletni partner, firma „ZPB Kaczmarek” częstuje zawodników biorących udział w Ultramaratonie Nowe Granice czym chata bogata. W ich punkcie odżywczym otrzymacie nie tylko ciepłe napoje i coś do jedzenia, ale także gorące wsparcie na ostatnie kilometry zawodów.
Bo cała ekipa Kaczmarka to świetni ludzie! Nie mogąc doczekać się ultramaratonu, byli z nami także podczas październikowego Rollercoastera.
A na co dzień zajmują się produkcją kostki brukowej, elementów betonowych i mało kto w Polsce może się z nimi równać. Nowoczesne technologie, szeroki asortyment produktów, pomoc projektantów, profesjonalna obsługa to klucz do zaspokojenia najbardziej wymagających klientów.
Więcej informacji na ich stronie: www.zpbkaczmarek.pl

Napisano w News

Wspiera nas Rant Team

rant2
Mamy kolejnego partnera spod znaku dwóch kółek napędzanych bez pomocy silnika :)
Przyłączył się do nas właściciel sklepu rowerowego RANT mieszczącego się przy ul. Św. Cyryla i Metodego 3 w Zielonej Górze – Jacek Skrypnik.
Pan Jacek jest również pomysłodawcą i założycielem Rant Teamu, amatorskiej grupy kilkunastu miłośników kolarstwa z terenu Zielonej Góry i okolic. Często można ich spotkać podczas wspólnych treningów m.in na terenie Wzgórz Piastowskich. Jak sami mawiają razem trenują, ścigają się, jeżdżą i dobrze się bawią!
Zapraszamy na zakupy do sklepu Rant :)
Informacje o Teamie znajdziecie pod linkiem
http://www.facebook.com/RantTeam/
Napisano w News

Sogest partnerem zawodów

sogest_logo
Partnerem Ultramaratonu została firma SOGEST prowadzona przez Krzysztofa Katarzyńskiego, pod której szyldem działają 2 punkty handlowe w Zielonej Górze – przy ul.Kazimierza Wielkiego 19 i ul.Podgórnej 4.
rower
Sogest jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak GIANT i MIO. Zajmuje się sprzedażą rowerów, części rowerowych, urządzeń nawigacyjnych, ubiorów, obuwia oraz akcesoriów rowerowych. Prowadzi również serwis jednośladów napędzanych ludzkimi mięśniami.
mio giant
Pod szyldem Sogest kilkanaście lat temu narodziła się drużyna, której część stanowią byli kolarze Trasy Zielona Góra, jednak większość to amatorzy. Można ich spotkać m.in podczas cyklu GP MTB Zielonej Góry, na maratonach górskich, wyścigach XC, wyścigach szosowych Mastersów, itp imprezach. Zobaczymy ich reprezentantów również podczas duathlonu na trasie Nowych Granic.
Zapraszamy do sklepów Sogest, napewno znajdziecie tam wszystko co jest niezbędne podczas udziału w naszych wyścigach duathlonowych.
https://sogest.com.pl
https://www.facebook.com/sogest.zgora/?fref=ts

Napisano w News

Współpraca z Traseo.pl

Spieszymy z informacją, że nawiązaliśmy współpracę z Traseo.pl – portalem gromadzącym różnego rodzaju szlaki i trasy turystyczne: rowerowe, piesze, narciarskie, a także, co najważniejsze, biegowe!

W serwisie dostepna jest mapa naszych zawodów, którą możecie także wgrać do telefonu i nawigować w terenie przy jej pomocy.
http://www.traseo.pl/…/iii-adb-ultramaraton-zielonogorski-n…

traseo_grafika_bieg
W Traseo.pl znajdą się trasy także innych organizowanych przez nas biegów, które można też będzie pobierać do aplikacji mobilnej Traseo. Szlaki, trasy, mapy (Android <https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.traseo2>, iOS <https://itunes.apple.com/…/traseo.-szlaki-tras…/id401910742…>).

Aplikacja umożliwia nawigowanie po trasach, nagrywanie własnych śladów i śledzenie najważniejszych statystyk. Traseo oferuje także mapy offline wydawnictw mapowych (Compass, Plan), które posiadają dokładne przebiegi szlaków i najważniejsze informacje terenowe.

Każdy z Was może założyć konto w Traseo.pl i dodawać swoje własne trasy. Portal to także ogromna baza tras (w tym momencie jest ich ok. 80 tys.), a więc jeśli szukacie inspiracji, jest to całkiem dobre źródło pomysłów.

Zajrzyjcie na http://www.traseo.pl/ oraz na facebookowy profil https://www.facebook.com/Traseo/

Do zobaczenia na trasie!

Napisano w News

Gezet sponsorem motoryzacyjnym

Głównym sponosrem motoryzaczjnym jest sieć salonów samochodowych Grupy GEZET. Grupa Gezet współpracowała już z nami przy okazji Rollercoastera, tym razem zapewni nam kompleksową obsługę Ultramaratonu pod względem transportu.
logo_swietajeep_logo
Grupa GEZET działa od 2002 roku, zaczeła od jednego obiektu marki Mitsubishi. Obecnie w skład Grupy wchodzą salony i serwisy samochodowe w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. i Szczecinie, są to marki Kia, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Ford, Honda, Mitsubishi, Hyundai i Suzuki. GEZET jest największym autoryzowanym dealerem w naszym województwie i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. W roku 2012 Grupę wyróżniono umieszczając ją na prestiżowej liście Top50 dealerów samochodowych w Polsce.
jeep

W ofercie GEZET znajdziecie kilkadziesiąt modeli samochodów nowych a także używanych, prawie każdy miłośnik „czterech kółek” może znaleźć coś dla siebie.


Zapraszamy do zapoznania się z of
ertą naszego partnera.

Napisano w News

Masterchem sponsorem Ultra

masterchem

Do grona naszych sponsorów dołączyła spółka MASTERCHEM. To rodzinna firma z 25 letnim doświadczeniem w produkcji opakowań PET o europejskim zasięgu. Produkowane przez nich opakowania trafiają do przemysłu kosmetycznego, spożywczego,farmaceutycznego i chemii gospodarczej. Około 70% produkcji to eksport do takich krajów jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Holandia, Francja, Włochy, Szwecja, Dania i innych. MASTERCHEM posiada nowoczesny park maszynowy, charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, wysokim stopniem automatyzacji procesów produkcji i standardem produkcji. W firmie wdrożone są i znakomicie funkcjonują systemy kontroli jakości ISO 9001, ISO 15593, ISO 15378. Masterchem posiada niezbędne certyfikaty, była wielokrotnie nagradzana.
Szczegółowe informacje o firmie i jej produktach znajdziecie na stronie:
http://www.mch.com.pl/
oraz
https://www.facebook.com/Masterchem.PET/?fref=ts

Napisano w News

chata_biegacza

Za górami, za lasami, od naszej Zielonej Góry oddalona, stoi sobie chatka pięknymi górami otoczona. Prowadzą ją przyjaźni biegaczom gospodarze, atmosferę domową wprowadzając. A i sami są biegaczami.
I tak oto letniego wieczoru stali się naszymi przyjaciółmi i jako partnerzy III ADB Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice udział biorą :)

www.chatak34.pl

Napisano w News

Trasa biegu

Trasa biegu
Ultra-Trail du Mont-Blanc®