Sogest partnerem zawodów

sogest_logo
Partnerem Ultramaratonu została firma SOGEST prowadzona przez Krzysztofa Katarzyńskiego, pod której szyldem działają 2 punkty handlowe w Zielonej Górze – przy ul.Kazimierza Wielkiego 19 i ul.Podgórnej 4.
rower
Sogest jest autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak GIANT i MIO. Zajmuje się sprzedażą rowerów, części rowerowych, urządzeń nawigacyjnych, ubiorów, obuwia oraz akcesoriów rowerowych. Prowadzi również serwis jednośladów napędzanych ludzkimi mięśniami.
mio giant
Pod szyldem Sogest kilkanaście lat temu narodziła się drużyna, której część stanowią byli kolarze Trasy Zielona Góra, jednak większość to amatorzy. Można ich spotkać m.in podczas cyklu GP MTB Zielonej Góry, na maratonach górskich, wyścigach XC, wyścigach szosowych Mastersów, itp imprezach. Zobaczymy ich reprezentantów również podczas duathlonu na trasie Nowych Granic.
Zapraszamy do sklepów Sogest, napewno znajdziecie tam wszystko co jest niezbędne podczas udziału w naszych wyścigach duathlonowych.
https://sogest.com.pl
https://www.facebook.com/sogest.zgora/?fref=ts

Napisano w News

Współpraca z Traseo.pl

Spieszymy z informacją, że nawiązaliśmy współpracę z Traseo.pl – portalem gromadzącym różnego rodzaju szlaki i trasy turystyczne: rowerowe, piesze, narciarskie, a także, co najważniejsze, biegowe!

W serwisie dostepna jest mapa naszych zawodów, którą możecie także wgrać do telefonu i nawigować w terenie przy jej pomocy.
http://www.traseo.pl/…/iii-adb-ultramaraton-zielonogorski-n…

traseo_grafika_bieg
W Traseo.pl znajdą się trasy także innych organizowanych przez nas biegów, które można też będzie pobierać do aplikacji mobilnej Traseo. Szlaki, trasy, mapy (Android <https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.traseo2>, iOS <https://itunes.apple.com/…/traseo.-szlaki-tras…/id401910742…>).

Aplikacja umożliwia nawigowanie po trasach, nagrywanie własnych śladów i śledzenie najważniejszych statystyk. Traseo oferuje także mapy offline wydawnictw mapowych (Compass, Plan), które posiadają dokładne przebiegi szlaków i najważniejsze informacje terenowe.

Każdy z Was może założyć konto w Traseo.pl i dodawać swoje własne trasy. Portal to także ogromna baza tras (w tym momencie jest ich ok. 80 tys.), a więc jeśli szukacie inspiracji, jest to całkiem dobre źródło pomysłów.

Zajrzyjcie na http://www.traseo.pl/ oraz na facebookowy profil https://www.facebook.com/Traseo/

Do zobaczenia na trasie!

Napisano w News

Gezet sponsorem motoryzacyjnym

Głównym sponosrem motoryzaczjnym jest sieć salonów samochodowych Grupy GEZET. Grupa Gezet współpracowała już z nami przy okazji Rollercoastera, tym razem zapewni nam kompleksową obsługę Ultramaratonu pod względem transportu.
logo_swietajeep_logo
Grupa GEZET działa od 2002 roku, zaczeła od jednego obiektu marki Mitsubishi. Obecnie w skład Grupy wchodzą salony i serwisy samochodowe w Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp. i Szczecinie, są to marki Kia, Fiat, Jeep, Alfa Romeo, Ford, Honda, Mitsubishi, Hyundai i Suzuki. GEZET jest największym autoryzowanym dealerem w naszym województwie i jedną z największych grup dealerskich w Polsce. W roku 2012 Grupę wyróżniono umieszczając ją na prestiżowej liście Top50 dealerów samochodowych w Polsce.
jeep

W ofercie GEZET znajdziecie kilkadziesiąt modeli samochodów nowych a także używanych, prawie każdy miłośnik „czterech kółek” może znaleźć coś dla siebie.


Zapraszamy do zapoznania się z of
ertą naszego partnera.

Napisano w News

Masterchem sponsorem Ultra

masterchem

Do grona naszych sponsorów dołączyła spółka MASTERCHEM. To rodzinna firma z 25 letnim doświadczeniem w produkcji opakowań PET o europejskim zasięgu. Produkowane przez nich opakowania trafiają do przemysłu kosmetycznego, spożywczego,farmaceutycznego i chemii gospodarczej. Około 70% produkcji to eksport do takich krajów jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Holandia, Francja, Włochy, Szwecja, Dania i innych. MASTERCHEM posiada nowoczesny park maszynowy, charakteryzuje się wysoką kulturą pracy, wysokim stopniem automatyzacji procesów produkcji i standardem produkcji. W firmie wdrożone są i znakomicie funkcjonują systemy kontroli jakości ISO 9001, ISO 15593, ISO 15378. Masterchem posiada niezbędne certyfikaty, była wielokrotnie nagradzana.
Szczegółowe informacje o firmie i jej produktach znajdziecie na stronie:
http://www.mch.com.pl/
oraz
https://www.facebook.com/Masterchem.PET/?fref=ts

Napisano w News

chata_biegacza

Za górami, za lasami, od naszej Zielonej Góry oddalona, stoi sobie chatka pięknymi górami otoczona. Prowadzą ją przyjaźni biegaczom gospodarze, atmosferę domową wprowadzając. A i sami są biegaczami.
I tak oto letniego wieczoru stali się naszymi przyjaciółmi i jako partnerzy III ADB Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice udział biorą :)

www.chatak34.pl

Napisano w News

ADB sponsorem tytularnym!!!

adb_banner_no_logo

‘Zaprogramuj się’ na Ultramaraton z ADB
Podejmij wyzwanie wspólnie z pionierem technologii!

Miło nam poinformować, że firma ADB została sponsorem tytularnym III edycji Ultramaratonu Zielonogórskiego Nowe Granice.

ADB  to firma, która od ponad 20 lat projektuje, rozwija i dostarcza produkty dla interaktywnej telewizji cyfrowej i sieci szerokopasmowych. Klientami ADB są najwięksi na świecie dystrybutorzy i operatorzy płatnej telewizji m.in. A1 Telekom Austria, Cyfrowy Polsat, nc+, Telecom Italia czy Vodafone+.

ADB to nie tylko firma skupiająca wysokiej klasy specjalistów, ale wyjątkowy zespół wspaniałych ludzi i bardzo dobrych przyjaciół, którzy bardzo chętnie spędzają wspólnie czas.

Dołącz do nas 25 lutego 2017, sprawdź swoją siłę i charakter w III ADB Ultramaratonie Zielonogórskim Nowe Granice!

Napisano w News

Zapisy otwarte!

11004631_1563815703905693_8237809827537256243_o

http://super-sport.com.pl/zapisy/963-iii-ultramaraton-zielonogorski.html

Napisano w News

Zapisy na Ultra ruszają w poniedziałek

logonowefb

Uwaga uwaga!

Zapisy na III Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice otwieramy w poniedziałek 10.10.2016 w samo południe o godzinie 12:00.
Ważne!!!
W tym roku oprócz biegaczy indywidualnych i sztafet 2/4 osobowych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach także duatlonowców (rower + bieg) indywidualnie i w sztafecie 2 osobowej.

Szczegóły w regulaminie.

Napisano w News

Komunikat Startowy

Komunikat startowy ZBG Rollercoaster dostępny jest pod tym adresem.

Napisano w News

RunPlanet

runplanet_logo

Są z nami od zawsze, nie mogło zabraknąć ich i teraz! Sklep dla biegaczy Runplanet po raz kolejny wspiera nasze działania i tym razem ufundował nagrody dla zwycięzców kategorii open na 10 km i 21 km.
Sklep Runplanet oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów oraz fachowe doradztwo.
Tych, którzy szykują się do sezonu jesień -zima zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze przy ul. Lisowskiego 9 oraz na http://runplanet.pl/

Napisano w News

Trasa biegu

Trasa biegu
Ultra-Trail du Mont-Blanc®