Zapisy otwarte!

11004631_1563815703905693_8237809827537256243_o

http://super-sport.com.pl/zapisy/963-iii-ultramaraton-zielonogorski.html

Napisano w News

Zapisy na Ultra ruszają w poniedziałek

logonowefb

Uwaga uwaga!

Zapisy na III Ultramaraton Zielonogórski Nowe Granice otwieramy w poniedziałek 10.10.2016 w samo południe o godzinie 12:00.
Ważne!!!
W tym roku oprócz biegaczy indywidualnych i sztafet 2/4 osobowych zapraszamy do wzięcia udziału w zawodach także duatlonowców (rower + bieg) indywidualnie i w sztafecie 2 osobowej.

Szczegóły w regulaminie.

Napisano w News

Komunikat Startowy

Komunikat startowy ZBG Rollercoaster dostępny jest pod tym adresem.

Napisano w News

RunPlanet

runplanet_logo

Są z nami od zawsze, nie mogło zabraknąć ich i teraz! Sklep dla biegaczy Runplanet po raz kolejny wspiera nasze działania i tym razem ufundował nagrody dla zwycięzców kategorii open na 10 km i 21 km.
Sklep Runplanet oferuje szeroką gamę specjalistycznych produktów oraz fachowe doradztwo.
Tych, którzy szykują się do sezonu jesień -zima zapraszamy do sklepu stacjonarnego w Zielonej Górze przy ul. Lisowskiego 9 oraz na http://runplanet.pl/

Napisano w News

Militarus znów z nami :)

militarus_pl

Z przyjemnością informujemy, że do grona naszych partnerów dołączył, doskonale znany uczestnikom Ultramaratonu Nowe Granice, sklep Militarus, który od sierpnia 2016 funkcjonuje nie tylko w formie sklepu internetowego, ale także jako sklep stacjonarny zlokalizowany w Zielonej Górze przy ul. Licealnej 6.

W ofercie sklepu znajdziecie szeroką gamę odzieży, obuwia taktycznego, noży i multitooli, sprzętu turystycznego oraz wiatrówek. Oferta jest cały czas poszerzana, zgodnie z oczekiwaniami klientów. Więcej na stronie https://www.militarus.pl/

Militarus zapewni wsparcie transportowe oraz ufunduje, jako nagrody w losowaniu, bony do wykorzystania w sklepie stacjonarnym. Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Napisano w News

ORTOLINE sponsorem ZBG

ortoline

Mamy dla Was ważną informację – naszym partnerem została Klinika ORTOLINE – Centrum Ortopedii i Rehabilitacji z siedzibą w Zielonej Górze przy ul. Winnej 24.
Nas biegaczy dręczą od czasu do czasu mniej lub bardziej poważne kontuzje. Dlatego warto wiedzieć gdzie można znaleźć fachową pomoc.
Działalnością ORTOLINE jest świadczenie usług medycznych w zakresie ortopedii, traumatologii, medycyny sportu i rehabilitacji oraz leczenia bólu.
Klinika zajmuje się diagnostyką (w tym USG), terapią czynnikami wzrostu oraz terapią kwasem hialuronowym.
Zespół lekarzy współpracujących z Centrum to wybitni specjaliści zajmujący się wyspecjalizowanymi dziedzinami ortopedii, neurochirurgii i rehabilitacji. Klinika zapewnia profesjonalną opiekę medyczną, lekarską oraz pielęgniarską.
W Centrum ORTOLINE możliwe jest skorzystanie z indywidualnie dobranego zestawu zabiegów rehabilitacyjnych wraz z ćwiczeniami. Kadra kładzie szczególny nacisk na skuteczne rozpoznanie przyczyn powstałego problemu. Każdy pacjent przechodząc trening rehabilitacyjny zdobywa większą świadomość własnego ciała, wzmacnia problematyczne partie mięśni oraz zostaje przeszkolony z zestawów ćwiczeń, które może bezpiecznie wykonywać w domu, utrzymując sprawność fizyczną.

W ORTOLINE można uzyskać wiedzę na temat swoich dolegliwości oraz skuteczną pomoc w ich leczeniu.
Zapraszamy na stronę internetową naszego partnera:
www.klinikaortoline.pl

Napisano w News

GEZET partnerem ZBG

gzet

Do partnerów Rollercoastera dołączyła Grupa Gezet – sieć autoryzowanych salonów i serwisów samochodowych w woj. lubuskim i zachodniopomorskim.
W Zielonej Górze Grupa jest obecna od 2009 roku, kiedy uruchomiony został salon marki Mitsubishi oraz Hyundai przy ul. Sulechowskiej. Obecnie Grupa posiada także salony i serwisy samochodowe marki Kia, Fiat, Jeep oraz Alfy Romeo przy ul. Batorego 69a w Zielonej Górze.
Wielu miłośników czterech kółek znajdzie więc w ofercie Gezet coś dla siebie. Od „maluchów” takich jak Picanto czy 500-tka, poprzez piękną Juliettę do prawdziwych „mocarzy” jakim jest np.Grand Cherokee.
Szczegóły na stronie www.gezet.pl

Napisano w News

Zielonogórskie Biegi Górskie

Już 1 października kolejny bieg organizowany przez Stowarzyszenie Nowe Granice.
Tym razem 21km i 10km trasa przełajowa o charakterze górskim.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zawodach – zapisy prowadzone są tutaj.
Strona biegu: http://nowegranice.pl/rollercoaster.
zbg logo

Napisano w News

Film z biegu

Już prawie tydzień upłynął od Ultramaratonu Nowe Granice. Tyle zdjęć, tyle relacji i miłych wspomnień od Was. W komentarzach czuć, że to co wspólnie zrobiliśmy, było dla Was sporym doświadczeniem.

Tak jak obiecaliśmy, mamy dla Was film, który jest krótkim podsumowaniem imprezy. Z podziękowaniem dla wszystkich biegnących, bo to dla uczestników robimy ten bieg, licząc że za rok znowu się spotkamy.

Wielkie dzięki dla wolontariuszy, partnerów i sponsorów, bez których Ultra Nowe Granice by się w takiej formie nie odbyły, dzięki dla policji i służb medycznych, ukłony dla władz miasta, dyrektora SP18, lasów i mediów. Żeby siły i chęci nam wspólnie starczyło na kolejną edycję jedynego Ultra w Lubuskiem.

Do zobaczenia za rok, a teraz kilka minut dla nas wszystkich.

Napisano w News

Wyniki biegu

Wyniki dostępne na naszej stronie: http://nowegranice.pl/wyniki/

start_2016

Napisano w News

Trasa biegu

Trasa biegu
Ultra-Trail du Mont-Blanc®